Firma DanTech ma przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi. Działamy od 1997 roku zachowując wysoką jakość i niskie ceny oferowanych usług.

Współpracujemy ze starannie dobranymi producentami sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze instalacje i oferowane do sprzedaży urządzenia działają bez zarzutu.

Klimatyzacje, chłodnie, mroźnie, projektowanie, montaż, konserwacja, profesjonalny serwis są atrybutami naszej firmy.

Nasza główna siedziba znajduje się w Płocku, ale naszymi klientami są firmy z terenu całego kraju. Na stałe współpracujemy z wieloma firmami z branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i IT.

W związku z wejściem w życie rozporządzenia WE 2037/2000 dla użytkowników urządzeń z R-22 z dniem 1 stycznia 2009 roku wszedł w życie zakaz stosowania pierwotnego (fabrycznie nowego) czynnika R22 do napełniania.

Firma DanTech oferuje poza wymianą na nowe, modernizację istniejących już instalacji chłodniczych z wyeliminowaniem substancji R- 22 i zastąpieniem jej nowym czynnikiem ekologicznym.

Nad sprawnością urządzeń naszych klientów czuwa zespół doświadczonych pracowników. W trosce o prawidłową ich pracę zalecamy przeprowadzanie regularnych przeglądów. W skład prac serwisowych przeprowadzanych podczas przeglądu klimatyzacji w domu lub biurze wchodzi:

Oczyszczenie filtrów

Gruntowne oczyszczenie skraplacza, parownika zewnętrznego

Zabezpieczenie sprzętu preparatem przeciwgrzybicznym

Pomiar i regulacja* ciśnienia czynnika wewnątrz układu

Sprawdzenie zabezpieczeń oraz układu elektrycznego

Sprawdzenie drożności układu odpływu skroplin

Test wydajności chłodniczej klimatyzatora

Polecamy podpisanie Umowy Serwisowej z firmą DanTech , zapewni to Państwu korzyści w postaci:

Regularnych przeglądów zalecanych przez producentów

Szybkich terminów realizacji napraw w przypadku wystąpienia awarii urządzenia

Telefonicznego wsparcia dla klienta

Zmniejszenia kosztów związanych z regularną konserwacją klimatyzatorów

Jeśli pomimo przeprowadzania regularnych przeglądów Twój Klimatyzator szwankuje lub całkiem odmówił posłuszeństwa, zadzwoń i umów jak najszybciej wizytę serwisu klimatyzacji domowej i biurowej DanTech

Szybki kontakt do zgłoszenia awarii klimatyzatora lub zamówienia przeglądu:

tel: 502 409 551